Халф на Интер отива в Саудитска Арабия

Халф на Интер отива в Саудитска Арабия

Вижте подробности

Халфът на Интер Марсело Брозович е поредният футболист, който ще се отправи към Саудитска Арабия и ще подпише с Ал Насър, съобщава трансферното гуру Фабрицио Романо. Играчът дълго време обмисляше офертата, но накрая я е приел.

Предстои Брозович да подпише документите, като ще премине медицински прегледи в петък. Сделката ще е валидна до юни 2026-а година, като Интер ще получи 23 милиона евро, а играчът ще вземе 100 милиона евро заплата за целия период на договора.

Италианският тим смята да инвестира всички пари, които ще спечелят от този трансфер, за да привлекат Давиде Фратези от Сасуоло.

Официално: Димитър Митов подписа в Германия

Българският национал Димитър Митов официално подписа със Санкт Паули и бе представен като ново попълнение на германския втородивизионен клуб.

Лацио иска Икарди

Италианският тим проучва възможността да привлече нападателя

Официално: Шави е селекционер на Нидерландия

Испанецът наследи на поста Роналд Куман

Артета: Малко играчи на пазара могат да ни помогнат да подобрим отбора си

Мениджърът Микел Артета твърди, че Арсенал продължава активно да търси нови попълнения на трансферния пазар, но призна, че много малко футболисти могат да помогнат на тима да достигне до следващото ниво.

Маркиньос: Спечелената Суперкупа на Европа е най-доброто възможно начало на сезона

Капитанът на Пари Сен Жермен – бразилският защитник Марркиньос е доволен не само от победата над Астън Вила и от спечеления нов трофей, но придава много по-голяма тежест на чисто психологическия ефект от спечелената Суперкупа.

Мениджърът на Астън Вила доволен от младите при загубата за Суперкупата на Европа

Испанският мениджър на Астън Вила Унай Емери опита да вземе доброто представяне на младите футболисти в своя тим като позитивен момент след поражението с 1:2 от Пари Сен Жермен във финала за Суперкупата на Европа, който се игра в Залцбург.