Хари Кейн: Съсипан съм

Хари Кейн: Съсипан съм

Нападателят с послание към Мусала

Нападателят на Байерн Хари Кейн призна разочарованието си след отпадането от Световното клубно първенство. Баварците не съумяха да се справят с действащия шампион на Европа ПСЖ на четвъртфиналите.

"Съсипан съм, че не успяхме да постигнем това, за което работихме толкова усилено. Сега трябва да си починем, да се възстановим, да се изправим и да се върнем свежи за новия сезон."

Той отправи и емоционално послание към Мусиала, който счупи глезена си след сблъсък с вратаря на ПСЖ Джанлуиджи Донарума и ще отсъства от терените в следващите месеци:

"До Джамал Мусиала - с теб сме на всяка стъпка от пътя напред."

Барселона и Реал Мадрид в спор за Упамекано

Байерн Мюнхен може да понесе сериозен удар, тъй като застой в преговорите за договора на Дайо Упамекано отваря вратата за трансферна битка между Барселона и Реал Мадрид

Стана ясно какво е наказанието на Мареска

Мениджърът на Челси Енцо Мареска е наказан за 1 мач след отстраняването си срещу Ливърпул (2:1) на 4 октомври

Интер излезе на печалба след 15 години чакане

Ръководството на Интер отчете печалба, след като акционерите на клуба одобриха отчета за изминалата финансова година

Ливърпул си хареса защитник на Борусия Дортмунд

Ливърпул се интересува от защитника на Борусия Дортмунд Нико Шлотербек, твърди авторитетният вестник „Bild“

Полша връща Левандовски на Барселона контузен

В Барселона са останали много недоволни от контузията на Роберт Левандовски, пише вестник “Марка”

Ливърпул набеляза заместник на Ван Дайк

Английският шампион се интересува от Нико Шлотербек

Кристиано Роналдо: Невероятно съм горд с уникалното си постижение

„Ще се видим през ноември, за да финализираме класирането си за Световното“, пише звездата

Собствениците на Ливърпул с обръщение към феновете

„Работата в Ливърпул съвсем не е приключила,“, пишат от "Фенуей Спортс Груп"

В Мадрид за Испания – България: Фиеста срещу слаб противник

Вижте какво написаха медиите за световната квалификация