Хари Кейн тренира с Байерн преди Астън Вила

Хари Кейн тренира с Байерн преди Астън Вила

Нападателят зарадва гранда от Мюнхен

Голмайсторът на Байерн Мюнхен Хари Кейн се включи в последната тренировка на отбора преди гостуването на Астън Вила в сряда вечер в Бирмингам в двубой от втория кръг на Шампионската лига.

31-годишният английски нападател получи травма на левия глезен и бе заменен в последните минути при равенството на Байерн с Байер Леверкузен - 1:1 през уикенда.

Кейн се присъедини към съотборниците си в първите 15 минути на заниманието и нямаше някакви видими затруднения.

"Винаги, когато се връщам в Англия, очаквам с нетърпение да играя там. Очаквам страхотна атмосфера, защото това ще бъде първи домакински мач на Астън Вила в Шампионската лига от много дълго време", коментира Хари Кейн.

Байерн Мюнхен гостува на Астън Вила в сряда от 22:00 часа и според букмейкъра 8888.bg е фаворит в сблъсъка от втория кръг на Шампионска лига.

Шансовете за успех на баварците са 55,2%, при 22,5% за реми и 22,4% за победа на „винените“.

Прогнозите са за много попадения в Бирмингам. Възможността срещата Астън Вила – Байерн Мюнхен да завърши с „над 2,5 гола“ е 68%, а тази граница да не бъде премината - 39,2%, смятат от 8888.bg.

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул 2:0

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“