Хари Магуайър разкри колко време ще отсъства

Хари Магуайър разкри колко време ще отсъства

Защитникът на Манчестър Юнайтед получи контузия в мача срещу Астън Вила

Бранителят на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър обяви, че ще отсъства няколко седмици заради контузията, която получи по време на двубоя с Астън Вила през уикенда.

Бившият капитан на “червените дяволи” започна като титуляр срещу бирмингамци, след като няколко дни преди това спаси отбори си от загуба с гол в добавеното време на двубоя срещу Порто. На почивката на мача с Астън Вила Магуайър бе заменен от Матайс де Лихт, тъй като получи травма в добавеното време на първото полувреме.

В профила си в “Инстаграм” Магуайър обяви, че ще отсъства няколко седмици, но ще се върне по-силен.

31-годишният защитник има пет мача в Премиър лийг от началото на сезона и общо девет във всички турнири.

Скрипченко не се предава: Нищо не е решено

Наставникът на Динамо (Минск) Вадим Скрипченко смята, че една грешка е коствала загубата на тима му при визитата на Лудогорец в първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Арсенал очаква да се стигне до пробив в преговорите за Гьокереш до 24 часа

Отборът от Лондон го иска на всяка цена

Има сделка! Аталанта продава Матео Ретеги за 70 милиона евро

Бергамаските ще приберат 70 милиона евро

Има сделка! Тотнъм договори звездата на Уест Хям Мохамед Кудус

Вижте на каква стойност ще бъде трансфера на ганаеца

УЕФА изключва Кристъл Палас от Лига Европа?

Вижте каква е любопитната причина

Евертън обяви трансфера на Тиерно Бари за 35 милиона евро

Евертън обяви подписването на договор с нападателя на Виляреал Тиерно Бари

Обамеян и Олимпик Марсилия се събират отново?

Олимпик Марсилия се интересува от нападателя на Ал-Кадисия Пиер-Емерик Обамеянг, съобщава Footmercato

Пауло Дибала сяда на масата за преговори с Рома

Аржентинският нападател Пауло Дибала ще се присъедини отново към състава на Рома

ИЗВЪНРЕДНО: Осъдиха Карло Анчелоти на една година затвор!

Селекционерът на Бразилия Карло Анчелоти беше осъден на една година затвор за данъчна измама в Испания