Харт пази с шапка на Шрусбъри

Харт пази с шапка на  Шрусбъри

Вратарят поиска шапката от феновете на съперника

 Вратарят на Уест Хем Джо Харт пази на вратата при гостуването на Шрусбъри Таун в мач от ФА Къп с шапка на противниковия тим. Харт, който е юноша за Шрусбъри и има 3 сезона с екипа на тима, поиска шапка от привържениците, за да се предпази от слънцето. 

1/32-финалът за купата завърши наравно без отбелязани голове. Самият Харт пък загуби титулярното си място в тима на "чуковете" и е много възможно да смени отбора.

Арсенал все по-близо до защитник на Астън Вила

Английският национал съвсем скоро се очаква да смени клубната си принадлежност

Ювентус пред раздяла с двама вратари

“Бианконерите” напът да останат без резервен страж

Съотборник на Груев отива в Уест Хем

Лийдс изпраща нападателя под наем при “чуковете”

 Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения

Английският футболен клуб Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения - вратаря Зион Сузуки и централния защитник Матео Руджери.

Кариерата на Джамал Мусиала не е поставена под риск

Кариерата на полузащитника Джамал Мусиала не е поставена под риск, съобщиха от Байерн Мюнхен за ДПА.

Монако разтрогна договора си с Пол Погба

Футболният Монако и халфът на тима Пол Погба разтрогнаха договора помежду им по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.