Хавиер Ернандес е играч на месеца в Манчестър Юнайтед

Хавиер Ернандес е играч на месеца в Манчестър Юнайтед

Чичарито получи доверието на 50% от феновете за месец октомври и изпревари Давид Де Хеа, Фил Джоунс и Дани Уелбек

Нападателят на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес бе избран за най-добър играч на "червените" за месец октомври.

Чичарито, който вкара изключително важни голове в двубоите с Ливърпул и Евертън, получи доверието на 50% от феновете, гласували в традиционната анкета на официалния сайт на Манчестър Юнайтед.

Подгласници на Ернандес са Давид Де Хеа, Фил Джоунс и Дани Уелбек. Това е първото отличие на мексиканеца през този сезон, след като той бе избран от феновете за Играч на годината през миналия. 

Последният танц: Бускетс и Алба “окачиха бутонките”

Двете испански легенди споделят заедно почти целия си футболен път

ПСЖ “писа петица” на Рен (ВИДЕО)

Парижани остават на точка зад лидера Ланс

Атлетик (Билбао) победи Атлетико в късна драма (ВИДЕО)

Втора поредна загуба за “дюшекчиите”

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.