Хофе с първа победа от средата на октомври (ВИДЕО)

Хофе с първа победа от средата на октомври (ВИДЕО)

Тимът надви Херта с 3:1 у дома

Хофенхайм стигна до първа победа от средата на октомври. Тимът победи с 3:1 у дома Херта Берлин в мач от 25-ия кръг на Бундеслигата.

Последният успех на Хофе в официален мач датира от 18 октомври когато беше преодолян Шалке в мач за Купата на Германия.

Хофенхайм се справи с берлинчани по убедителен начин, като до 51-вата минута вкараха три гола. Два от тях бяха дело на Андрей Крамарич от дузпи, докато Илас Бебу добави един. Домакините останаха с човек по-малко заради червения картон на Мунас Дабур, но Херта върна само един от головете чрез Стеван Йоветич.

Първата победа за Хофе след 15 мача без успех може да е ключова в битката за оцеляване. Отборът напусна зоната на изпадащите, като заема 15-ото място с 22 точки. Херта е 16-и с 21, колкото има Шалке.

В средата на първото полувреме Хофенхайм получи правото да изпълнява дузпа заради игра с ръка на Толга Цигерчи. Андрей Крамарич изпълни и вкара за 1:0.

Десетина минути преди почивката Филип Уремович също извърши нарушение в пеналта. Крамарич демонстрира желязна психика, като отново се нагърби и отново отбеляза.

В 51-вата минута Хофе направи решаваща стъпка към скъпоценните три точки с попадението на Илас Бебу, който беше намерен с центриране в наказателното поле, а завършващият му удар беше безупречен.

В 71-вата минута Мунас Дебур беше изгонен с директен червен картон и задачата за домакините се усложни. Те обаче имаха много сериозна преднина.

Чак в добавеното време на мача Херта Берлин върна един гол. Йоветич тръгна на индивидуален пробив и със страхотен удар от вътрешността на наказателното поле се разписа. Времето за гостите обаче свърши и Хофенхайм най-сетне излязоха от дупката

Официално: Реал (Мадрид) продаде Алваро Родригес на Елче

Сделката е на стойност 2 млн. евро

Атлетико Мадрид представи Марк Пубил от Алмерия

"Дюшекчиите" ще платят за него 12 милиона евро

Наполи с изненадваща загуба в дебюта на Де Бройне

Отборът се изложи срещу Арецо в първата си контрола

Решено! 10-ката в Реал (Мадрид) е за Мбапе

Французинът ще носи емблематичния номер

Кристъл Палас обжалва пред КАС изхвърлянето си от турнира Лига Европа

Това бе обявено от Лозана

Кристиано Роналдо се завръща в Европа, но само за приятелски мач

Неговият Ал Насър ще играе срещу Тулуза в края на месеца

Ференцварош победи арменския Ноа като гост в квалификациите за Шампионската лига

Цървена звезда пък се справи с Линкълн Ред Импс, победи минимално като гост

Официално: Ювентус откупи правата на Франсиско Консейсао

Торинци подписаха с него до лятото на 2030 година

Ливърпул е на път да пусне Киеза евтино, определено му цена

Очаква се италианецът да напусне съвсем скоро клуба