Християн Петров най-накрая титуляр

Християн Петров най-накрая титуляр

Хееренвеен бие в Ередивизи

Християн Петров записа първи мач като титуляр за Хееренвеен при победата над НЕК с 1:0. Националът на България пристигна в клуба през зимата, но досега имаше скромните 65 минути, разпределени в 3 мача.

Сега бившият играч на ЦСКА остана на терена до 64-ата минута,когато бе сменен. Единственият гол в мача бе дело на Йон Николаеску, който вкара в собствената си врата. В класирането Петров и компания са 8-и с 37 точки. Лидерът „Аякс“ пък предотврати сензационна загуба у дома от „Спарта“ (Ротердам) след късен гол за 1:1.

Филип Кръстев титуляр при знакова победа за Оксфорд (ВИДЕО)

Тимът на българския национал надви Ипсуич с 2:1

РБ Лайпциг завърши наравно с Мьонхенгладбах (ВИДЕО)

Нулево реми откри кръга в Бундеслигата

Християн Петров не влезе в игра при загуба на Хееренвеен

Българинът изгледа четвърти пореден мач от пейката

В Атлетико коментират бъдещето на сина на Чоло

Джулиано Симеоне все повече се утвърждава в състава

ФА не се смили за наказанието на Гей от Евертън

Сенегалецът ще пропусна следващия мач на тима

Коул Палмър се завръща в игра за Челси срещу Арсенал

Енцо Мареска сам сподели радостната новина “сините”

Артета: Напълно сме готови за Челси

Мениджърът на Арсенал говори преди дербито със “сините”

Клинсман хвали Интер след двете поредни загуби

Бившият нападател на Интер Милано Юрген Клинсман коментира представянето на "нерадзурите" през сезона до момента, като се изказа ласкаво за отбора, въпреки загубите в дербито с Милан и с Атлетико Мадрид

Слот има една седмица, за да спаси поста си

Бившият защитник на Ливърпул - Джейми Карагър, алармира, че мениджърът Арне Слот има само една седмица, за да спаси поста си и не може да си позволи ново поражение в следващите няколко дни