И Барселона се включи в съдийския скандал в Испания

И Барселона се включи в съдийския скандал в Испания

Вижте какво каза Шави

Старши треньорът на Барселона Шави каза, че каталунците щяха да имат повече точки, ако не бяха съдийските грешки. Както е известно в момента в Испания се води полемика за отсъжданията на съдиите на мача Реал М - Алмерия.

„Спомням си дузпата в мача с Хетафе, която не беше отсъдена, сензационния епизод с Рафиня в наказателното поле в мача с Райо Валекано, голът на Феликс срещу Гранада беше отменен. Щяхме да имаме 6 точки повече. И това не са оправдания, а реалност. Трябва да се справяме с такива ситуации в 94-ата минута. Но трябва да продължим да работим. Това е начинът“, каза Шави, цитиран от Mundo Deportivo.

Барселона завърши наравно с Хетафе (0:0) в 1-ия кръг на испанското първенство, не успя да победи Гранада в 9-ия кръг (2:2), а в 14-ия кръг Райо Валекано (1:1). Каталунците са трети в класирането на Ла Лига с 44 точки от 20 мача.

Бетис взе гол аванс срещу Фиорентина в Испания (ВИДЕО)

Бетис победи Фиорентина с 2:1 в първия мач между двата тима от полуфиналите в Лигата на конференциите

Закъсалият Тотнъм капарира място на финала в ЛЕ (ВИДЕО)

"Шпорите" надвиха хита Бодьо Глимт

Челси прегази Юргорден с четири гола и вече мисли за финала в ЛК (ВИДЕО)

Челси постигна категорична победа с 4:1 при гостуването на Юргорден в Стокхолм в първия полуфинален мач от Лигата на конференциитe

Юнайтед громи в Билбао за финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Спорен червен картон вбеси "Сан Мамес"

Брентфорд шокира Нотингам като гост и ги остави извън зона "Шампионска лига"(ВИДЕО)

Брентфорд победи Нотингам Форест с 2:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Гуардиола с коментар за Роди и Холанд

Нападателят се подобрява, но остава аут засега

Кметът на Лондон кара Челси да строи нов стадион

Кметът на Лондон Садик Хан отправи покана към ръководството на Челси да започне преговори за нов стадион

Вдигат двойно заплатата на Груев

Халфът с клауза в договора при промоция за Висшата лига

Аморим: Дори да спечелим Лига Европа, няма да си спасим сезона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим призна, че първият му сезон на „Олд Трафорд“ е провал — дори и отборът да спечели Лига Европа