И Ханзи Флик хвърля оставка след Бирхоф

И Ханзи Флик хвърля оставка след Бирхоф

Селекционерът на Германия планира да се оттегли след резила в Катар

Националният селекционер на Германия Ханс-Дитер Флик може да напусне поста си в най-близко бъдеще. Според Spox 57-годишният германец е бил изненадан от оставката на неговия приятел и мениджър на Бундестима Оливер Биерхоф след отпадането от Световонто първенство.

Флик също е близо до подаването на оставка, въпреки че все още не го е направил официално.

Договорът на специалиста е до лятото на 2024 година, но е твърде вероятно споразумението да бъде прекратено до няклоко дни. В Германия вече се спрягат основни опции за нов национален селекционер, а фаворит номер 1 е Томас Тухел.

В Катар Германия отпадна от групата, като загуби от Япония, победи Коста Рика и завърши наравно с Испания.

Барселона триумфира с Шампионската лига при жените (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона стана за четвърти път в последните шест години победител в Шампионската лига.

Шампионът Интер завърши наравно с Болоня в последния си мач за сезона в Серия А (ВИДЕО)

Полузащитникът на Интер Милан Федерико Димарко отпразнува наградата си за най-полезен играч на Серия А, като вкара гол срещу Болоня, докато силно промененият състав на „нерадзурите“ завърши 3:3 в последния си мач за сезона.

Селтик взе Купата на Шотландия

Селтик спечели Купата на Шотландия с победа с 3:1 над Дънфърмлин във финала на турнира.

Салах се врече в любов на Ливърпул

Мохамед Салах заяви, че любовта му към Ливърпул никога няма да изчезне, докато се подготвя за раздяла с клуба след близо девет години на Анфийлд.

За сефте от 20 години: Лидерска битка в Реал Мадрид

За първи път от близо две десетилетия Реал Мадрид ще има реални президентски избори с повече от един кандидат.

Хъл Сити се завърна във Висшата лига с гол в 94-ата минута! (ВИДЕО)

Бивш халф на ЦСКА върна „тигрите“ в елита на Англия