И Наполи иска Нагелсман за треньор

И Наполи иска Нагелсман за треньор

Оферти към немския специалист не липсват

Италианският шампион Наполи вероятно ще се раздели с треньора Лучано Спалети, който донесе "Скудетото" в Неапол след 33 години. Президентът Аурелио де Лаурентис използва клаузата и автоматично удължи договора му, което не се хареса на стратега, който смята, че е трябвало първо да бъде уведомен за този ход. След това отношенията между Спалети и Де Лаурентис са сериозно нарушени.

Това принуди ръководството на клуба вече да мисли за нови решения. Първоначално италианските медии обявиха като възможни кандидати Антонио Конте и Рафаел Бенитес, но "Corriere dello Sport" съобщи, че Юлиан Нагелсман е първият избор на Наполи.

 

Според информациите, Аурелио де Лаурентис вече е провел първоначални разговори с Нагелсман и той е готов да сътрудничи, но първо трябва да се разреши ситуацията с Лучано Спалети. Той обяви напускането си, но договорът му с неаполитанците все още не е прекратен.

Прогноза: Гол/гол на "Олд Трафорд" и успех за Юнайтед

Първият коледен сблъсък във Висшата лига е повече от любопитен

Полицията арестува президента на Фенербахче

Вижте причината

Аморим: Бруно Фернандеш е абсолютно незаменим в Манчестър Юнайтед

Плеймейкърът и капитан Бруно Фернандеш е абсолютно незаменим в Манчестър Юнайтед, но неговото отсъствие заради контузия дава шанс на други футболисти да покажат израстване.

Синът на Анчелоти поема закъсал клуб в Серия А?

Според La Gazzetta dello Sport, Алберто Джилардино е близо до уволнение в Пиза и на негово място може да застане Давиде Анчелоти, син на Карло Анчелоти.

Въпросителни около защитник на Кристъл Палас

Мениджърът Оливер Глазнер не е сигурен кога защитникът Крис Ричардс ще се завърне в игра за английския футболен клуб Кристъл Палас, пише АП.

Томас Мюлер: На  Вирц  щеше да му е по-лесно да стартира в Байерн

Германският национал Флориан Вирц вероятно би имал по-лесно начало в Байерн Мюнхен, отколкото в Ливърпул, смята легендата на Байерн Томас Мюлер.