Играчите на Динамо (Киев) няма да се ръкуват с тези на Партизан

Играчите на Динамо (Киев) няма да се ръкуват с тези на Партизан

Вижте подробности

Довечера Динамо (Киев) посреща на неутрален терен Партизан Белград във втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Политическият сблъсък измести фокуса от спортната полемика.

Треньорът на гранда от Украйна Александър Шовковски отправи остри критики към „гробарите“ заради участието им на приятелски футболен турнир в Москва. Специалистът заяви, че е недопустимо да се изразява подкрепа за Русия в спортен, политически или културен план.

„Украйна преживява един от най-трудните си моменти в своята история. Борим се за оцеляването си. Заради това Динамо Киев заклеймява всеки един отбор, който подкрепя агресията на Русия. Партизан взе участие на футболен турнир в Москва и по този начин легитимира войната. Готови сме да победим по честен и спортен начин всеки опонент. Така доказваме европейския дух на украинския спорт“, каза специалистът в послание, което беше качено в социалните мрежи на клуба.

Двубоят ще се изиграе в Полша, а сръбски фенове няма да бъдат допуснати на стадиона.

Дубравка подписва с Тотнъм

Вратарят има 197 мача във Висшата лига за Нюкасъл и Бърнли

В Италия: Ювентус се пробва за Горецка

За кратко той беше свързван и с трансфер в Милан

Официално: Балоянис е футболист на Аполон (Лимасол)

Доскорошният футболист на Ботев (Пловдив) подписа за 2 години с кипърския клуб

Мусиала: Настроението в Бундестима е страхотно

„Без значение на коя позиция играя, мога да комбинирам с всеки“, заяви звездата на Германия

Белингам: Ще се подготвим за Панама

„Беше разочароващо, като треската на втория мач, както винаги се получава при нас“, коментира звездата на Англия

Челси изпревари Интер за голямата им трансферна цел

Челси осъществи първия си трансферен удар през това лято, след като уреди един от най-големите таланти в италианския футбол, съобщават водещите трансферни експерти на Апенините