Илия Димитров с трансфер зад граница

Илия Димитров с трансфер зад граница

Табор представи нападателя на Марек

Голмайсторът на Марек Илия Димитров официално бе представен като ново попълнение на Табор (Сежана), съобщиха от словенския клуб.

Юношата на Левски преминава в отбора, воден родния специалист Радостин Александров, а в състава са Станислав Петков, Никола Нейчев, Красимир Тодоров, от скоро Теодор Георгиев и Димитър Николов. Тимът е 3-и в класирането и продължава да преследва промоция за елита. 


Пред официалната страница на словенския отбор Илия Димитров каза: “Чувствам се страхотно в клуба, момчетата около мен имат професионално отношение и се надявам да имаме много поводи да сме щастливи заедно. Очаквам аз и моят отбор да спечелим възможно повече мачове и да завършим шампионата на върха на класацията. Феновете могат да очакват много емоции и голове от мен, но в същото време искам да им кажа, че очаквам подкрепата им от трибуните. Ще се видим на мачовете!".

За нападателя, който мина в Първа лига през Локомотив (София) и Левски, това е второ излизане зад граница, но опитът му в Румъния не беше особено успешен и доста лимитиран откъм участия.

В момента Табор (Сежана) е на 3-о място в словенското второ ниво с 32 точки, на една след първите два тима Алуминий (Кидричево) и Горица. Триглав (Кран) и Бринe Гросупле са 4-и и 5-и с 30 и с 29 точки, които също имат амбиции да се преборят за едно от първите места. Само победителят от тази лига влиза в елита на страната, а вторият играе бараж.

 

Ливърпул не стигна до победата и срещу Съндърланд (ВИДЕО)

Флориан Вирц с дебютен гол за “мърсисайдци”

Лийдс и Груев нанесоха болезнена загуба на Челси (ВИДЕО)

Българският национал влезе от пейката и помогна за ценната победа

Арсенал спря Игор Тиаго и би Брентфорд (ВИДЕО)

"Артилеристите" отново на 5 точки пред Сити

Обратно на победния път: Реал Мадрид с класика в Билбао (ВИДЕО)

Нови два гола на Килиан Мбапе вдъхновиха тима за успех

Наполи оцеля в “рулетката” на дузпите срещу Каляри (ВИДЕО)

Български талант остана резерва за гостите

Станимир Стоилов и Гьозтепе отпаднаха за Купата на Турция (ВИДЕО)

Третодивизионен тим шокира 4-тия в турската СуперЛига

Ерлинг Холанд се прицели в нов рекорд с Манчестър Сити

Норвежкият нападател е и най-бързо достигналият до 50 гола във Висшата лига

Майнц 05 подари уволнение на треньора си за Коледа

Тимът към момента е последен в Бундеслигата

Носител на ШЛ предсказа “Златна топка” за Мбапе

Бившият играч на Реал Мадрид заяви, че е убеден на близо сто процента в твърдението си