Илия Груев вдигна цената си с 1,5 млн. евро до 4,5 млн.

Илия Груев вдигна цената си с 1,5 млн. евро до 4,5 млн.

Вижте подробности

В определянето на моментната цена на един футболист от доста време има една инстанция.

Нарича се transfermarkt.

При новото актуализиране на това колко струват играчите в Англия тя определя, че българският национал Илия Груев бележи порастване на стойността си от 3 млн. евро на 4,5 млн., след преминаването си в "Лийдс", пише 24 часа. 

Всъщност в клуба от Чемиъншип (II ниво на футбола на Острова) 23-годишният халф премина  срещу 6,5 млн евро от германския "Вердер", но явно на толкова е бил оценен далновидно от новия си клуб, който е емблематичен за родината на футбола.

Кристъл Палас и Райо Валекано гледат към финала в Лига на конференциите

Фаворитите взеха своето в първите мачове от полуфиналите

Екзекуторът на Левски крачи към финала в Лига Европа

Брага удари Фрайбург в самия край на първия полуфинал

Нотингам спечели първата полуфинална битка с Астън Вила (ВИДЕО)

Дузпа донесе успеха с 1:0 на Форест

Барселона планира продажба на краен бранител

На “Камп ноу” търсят свежи парични средства през лятото

Уест Хем бута при изпадащите Груев и Нотингам

Тази година е толкова оспорвана във всички позиции, призна Санто

УЕФА е преминала прага от 5 милиарда евро приходи

Eвропейската футболна асоциация (УЕФА) официално премина прага от 5 милиарда евро приходи, благодарение на разширяването на най-престижните си клубни турнири с нов формат на груповата фаза и новите, изключително доходоносни договори за телевизионни права за периода 2024–2027 година, съобщи телевизия Bloomberg.