Индзаги ще се спасява в следващите три мача

Индзаги ще се спасява в следващите три мача

Интер записа три поредни загуби в Серия А

Италианският гранд Интер записа трета поредна загуба в Серия А след 0:1 от Фиорентина. Бившият играч на Милан Джакомо Бонавентура единствен се разписа на „Джузепе Меаца“ за победата на „Ла Виола“.

Поражението постави под сериозно напрежение треньорът на „нерадзурите“ Симоне Индзаги, а „Гадзета дело Спорт“ обяви, че италианският специалист има на разположение 3 мача, за да се спаси от преждевременно уволнение.

Следващите три мача на Интер са следните - с Ювентус за Купата на Италия, със Салернитана за първенство и с Бенфика в първи четвъртфинал от Шампионска лига. Именно Европа се явява и шансът на наставника да спаси кариерата си в Милано.

„Има само едно спасително въже, за което Индзаги може да се хване и то отговаря на името Шампионска лига – анализира италианският авторитетен вестник. - Създаването на история с потенциален триумф в турнира може да "изкупи грешките" на треньора. Финалът не е немислим и подобно постижение може би ще бъде лекарството за дълбоката горчивина, която смущава сега дните на Интер", пише „Розовия вестник“, цитиран от "Труд".

 

Де ла Фуенте: Гордея се с този отбор, вече сме 34 мача без загуба

„Беше труден, много интензивен мач", каза селекционерът на Испания

Италианско дерби за Джон Стоунс

Интер се включи в битката за подписа на английския национал Джон Стоунс, който е свободен агент след раздялата си с Манчестър Сити

Байерн Мюнхен и Лаймер се разбраха за новия договор

Австрийският защитник Конрад Лаймер ще продължи договора си с Байерн Мюнхен, след като продължителните преговори стигнаха до финал, съобщава телевизионният оператор Sky Germany

Милан е все по-близо до Гонсало Рамош

Милан е много близо до привличането на португалеца Гонсало Рамош от европейския шампион Пари Сен Жермен, пише вестник "Гадзета дело Спорт"

ОФИЦИАЛНО: Милан назначи нов директор

Милан официално назначи Масимо Калвели за нов главен изпълнителен директор на клуба, като промените в ръководството на „росонерите“ продължават с пълна сила след разочароващия сезон

Нюкасъл отхвърли 64 милиона от Арсенал за Гимараеш

Нюкасъл отхвърли офертата на Арсенал за халфа Бруно Гимараеш, съобщава Globo. Лондонският клуб е предложил 55 милиона паунда (приблизително 64 милиона евро) за 28-годишния бразилец