Индзаги след загубата: В мачовете от Серия А все нещо не ни достига

Индзаги след загубата: В мачовете от Серия А все нещо не ни достига

Вижте подробности

Треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира домакинската загуба с 0:1 от Монца в двубой от 30-ия кръг на Серия А.

„Отборът направи добро първо полувреме, след което колкото по-дълго не успявахме да отбележим гол се напрегнахме и загубихме формата си. Това е чисто копиране на ситуацията от мачовете срещу Фиорентина и Салернитана, заради което сме разочаровани и ядосани. Наистина искахме да спечелим и този отрицателен резултат ще забави прогреса ни в шампионата. Не е вярно, че не ни интересува Серия А“, каза Индзаги след срещата в Минало за „Sky Sport Italia“.

Той говори за резкия спад на тима му спрямо първия четвъртфинал срещу Бенфика, в който „нерадзурите“ спечелиха с 2:0: „Подобни произшествия променят играта. Ако погледнете последните ни три домакински мача, представянето ни всъщност беше по-добро от Шампионската лига и Купата на Италия. Нещата просто не вървят по същия начин в Серия А. Може би отборът изпитва натиск от факта, че наистина се нуждаем от точки в Серия А и това ни разочарова, губим остротата си и не играем добре с топката“.

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед – Борнемут (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Нант продължава с опитите да намери път към спасението

"Канарчетата" вече смениха треньора си

Играл в Тотнъм и Манчестър Юнайтед подписа с Интер Маями

Испанският защитник Серхио Регилон стана съотборник на Лео Меси

Капитанът на Борусия (Мьонхенгладбах) отново е контузен

Тим Клайндинст има общо 6 минути в 3 от последните пет 5 на "жребчетата"

Мареска за Палмър: В момента той не може да играе два мача в рамките на 3 дни

„Затова целият фокус е върху Кардиф“, каза мениджърът на Челси

Манчестър Юнайтед реши за Коби Мейну

Халфът няма да бъде продаван през зимата

Конте: Трябва ни повече увереност

Наставникът на италианския шампион Наполи - Антонио Конте, изрази разочарование след поражението с 0:1 от Удинезе

Джон Тери шокира с признание за финала на ШЛ през 2008

Джон Тери призна, че е мислил за самоубийство след пропуснатата дузпа във финала на Шампионската лига през 2008-а година.

Ливърпул започна преговори за заместник на Салах

"Червените" искат Антоан Семеньо от Борнемут