Иниеста: Може да спечелим Купата отново

Иниеста: Може да спечелим Купата отново

Капитанът уверен в силите на Барса

 Капитанът на Барселона Андрес Иниеста заяви, че "каталунците" могат да спечелят Купата на Испания за четвърти пореден път. В полуфиналите тимът на Ернесто Валверде ще срещне Валенсия, а в другия двубой се изправят Севиля и Леганес.

"За Барселона Купата е турнир, на който се отделя голямо внимание. Трите последни издания завършиха с наша победа и можем да го направим за четвърти път. Ще се постараем да се класираме за финала и да играем добре срещу Валенсия", каза Иниеста пред Mundo Deportivo.

Двата мача между Барселона и Валенсия са на 31 януари и 7 февруари.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача