Интер най-накрая би на „Джузепе Меаца” (видео)

Интер най-накрая би на „Джузепе Меаца” (видео)

Тиаго Мота донесе ценните три точки за „нерадзурите”

Интер най-после намери сили и спечели пред собствена публика. Тимът на Клаудио Раниери победи с 1:0 Киево след гол на Тиаго Мота в 33-ата минута с глава. По този начин „нерадзурите” вкараха първи гол от началото на сезона на „Джузепе Меаца”, където досега от три мача нямаха попадение - 2 в Серия „А” и един в Шампионската лига.

 

Така 18-кратните шампиони на Италия записаха втори успех в калчото от седем мача и с актив от седем точки се изкачи на 16-то място и едва за втори път не допусна гол във вратата си в тази кампания.

 

Най-активен в състава на домакините бе Майкон, който на четири пъти бе близо до гол, а веднъж и гредата му попречи да открие головата си сметка за сезона.

В друг мач от кръга Сиена се наложи с 2:0 над Чезена след попадения на Пабло Гонзалес и Емануеле Салаио. 

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.