Интер предлага нов договор на Мхитарян

Интер предлага нов договор на Мхитарян

Арменецът впечатлява с представянето си през този сезон

Полузащитникът на Интер Хенрих Мхитарян може да продължи договора си с отбора, съобщава журналистът Николо Шира.

Тимът воден от Симоне Индзаги очаква да постигне ново споразумение до 2025 г. Настоящият контракт на 34-годишния арменец изтича следващото лято.

Мхитарян играе за Милан от 2022 г. Този сезон той отбеляза два гола и направи една асистенция в 4 мача в италианската Серия А.

Бундеслигата: Класически сблъсъци и големи емоции

Германското първенство традиционно е сред най-интересните в Европа и неизменно привлича сериозен зрителски интерес.

Пол Погба е близо до завръщане на терена след повече от две години

Френската футболна Пол Погба, който не е играл официален мач от септември 2023-а година, може съвсем скоро да направи официалния си дебют за Монако, подчерта старши треньорът на тима Себестиен Поконьоли, но предупреди феновете да не се зареждат с големи  очаквания за завръщането му.

Ювентус избира Спалети за нов старши треньор

Италианският футболен гранд Ювентус избра Лучано Спалети за свой нов старши треньор, съобщиха италианските медии, добавяйки, че официалното съобщение от клуба се очаква в края на деня или в четвъртък.

Белингам отказва на Ман Юнайтед

Джоуб Белингам, който упорито е свързван с Манчестър Юнайтед на Рубен Аморим, няма интерес да подсили „червените дяволи“ под наем през януари, твърди Mirror.

Милан допусна грешна стъпка и срещу Аталанта (ВИДЕО)

“Росонерите” поведоха, но не удържаха победата

Англия е №1 по феърплей

Молдова е най-напредналата нация

Драма с дузпи във Франкфурт, Дортмунд ликува (ВИДЕО)

Гьотце с асистенция срещу бившия си отбор

Силен дебют за Пламен Андреев в Испания (ВИДЕО)

Вратарят пази за Купата на Краля

Наполи на върха в Серия А (ВИДЕО)

Лече пропусна дузпа при загуба с 0:1