Интер са уверени, че ще купят Павар

Интер са уверени, че ще купят Павар

Защитникът има желание за трансфер

Изпълнителният директор на Интер - Джузепе Марота, говори за потенциален трансфер на защитника на Байерн - Бенжамен Павар.

„Сделката с Павар остава в сила. Все още преговаряме с Байерн. Желанието му играе ключова роля и той иска да се присъедини към Интер“, заяви Марота пред Фабрицио Романо.

Павар е в Байерн от 2019 г. Настоящият договор е до 2024 г. Французинът е оценяван на 40 милиона евро.

Кариерата на Джамал Мусиала не е поставена под риск

Кариерата на полузащитника Джамал Мусиала не е поставена под риск, съобщиха от Байерн Мюнхен за ДПА.

Монако разтрогна договора си с Пол Погба

Футболният Монако и халфът на тима Пол Погба разтрогнаха договора помежду им по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.

Манчестър Юнайтед разсъждава за нов нападател

В Манчестър Юнайтед все още обмислят варианти за привличане на нов нападател през лятото.

Жозе Моуриньо говорил с Родри преди трансфера му в Барселона

Старши треньорът на Реал Мадрид - Жозе Моуриньо, разкри, че е говорил с Родри за потенциален трансфер в испанската столица, но полузащитникът е "имал съмнения" относно преминаването му на "Сантяго Бернабеу", което е накарало португалския специалист да се усъмни в неговото привличане.

Кристъл Палас взе младежки национал на САЩ

Английският футболен клуб Кристъл Палас обяви привличането на нападателя Зейвиър Гозо от американския Реал Солт Лейк за 13 милиона евро, съобщава BBC.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина