Интер се разбра с Парма за Бони, плаща 25 млн. евро за него

Интер се разбра с Парма за Бони, плаща 25 млн. евро за него

Френският футболист ще подпише с гранда от Милано

Интер може да счита Анж-Йоан Бони за свой футболист, след като вече се договори с Парма за правата на нападателя. Младият стрелец ще облече екипа на „нерадзурите“ за сумата от 25 милиона евро.

Възможно е френският футболист дори да се присъедини към новите си съотборници за мачовете от Световното клубно първенство в САЩ. Кристиан Киву.

Нападателят ще премине медицински прегледи в понеделник или вторник, след което трансферът ще бъде официално обявен.

През миналия сезон Бони изигра 38 мача за Парма, в които реализира 6 гола и направи 4 асистенции.  

Интер реши с кого ще замени Зомер

Италианският гранд Интер е насочил поглед към вратаря на Реал Мадрид Андрий Лунин като един от възможните кандидати за заместник на Ян Зомер

Моуриньо: Португалия е обикновен отбор без Роналдо

Старши треньорът на Бенфика Жозе Моуриньо коментира значението на Кристиано Роналдо за националния отбор на Португалия

Италия изтръпна - Тюрпен ще свири баража с Босна и Херцеговина

Френският съдия Клеман Тюрпен ще свири финала за класиране на Мондиал 2026 между Босна и Херцеговина и Италия

Беларус би Армения в контрола, Лапоухов остана резерва (ВИДЕО)

Беларус победи Армения с 2:1 като гост в приятелски мач

Барселона се надява да спазари Бастони за 60 милиона евро

Барселона води преговори за привличането на защитника на Интер Алесандро Бастони, според Mundo Deportivo

Райс и Сака се прибраха в Арсенал с контузии

Още проблеми за “артилеристите” след травмата на Нони Мадуеке