Исека си намери отбор

Исека си намери отбор
Източник: БГНЕС

Бившият нападател на ЦСКА – Аарон Исека, отново има отбор

Трансферното разочарование при червените“ се завърна в бившия си клуб ОФИ Крит.

 

След като напусна ЦСКА преди няколко месеца, нападателят стоя без отбор, но сега ще се опита да възроди кариерата си в доста позната обстановка. Преди да премине на Българска армия“, Исека игра именно за ОФИ. Исека обаче не успя да впечатли по родните терени и рядко получаваше шанс за изява.

 

ОФИ привлече Аарон Исека, като белгиецът подписа договор за година и половина с нашия клуб. 28-годишният нападател се завръща за втори период с черно-бялата фланелка, след като игра за ОФИ от януари до септември през 2024 година“, написаха от кипърския клуб.

 

Мусиала остава в Байерн

Байерн и обкръжението на халфа Джамал Мусиала нямат планове да се разделят през текущия трансферен прозорец, според вътрешен човек Фабрицио Романо.

Ал Хилал се насочи към звезда на Евертън

Ал Хилал е стартирал преговори за привличането на звездата на Евертън Илиман Ндиай, съобщава Фабрицио Романо.

Ливърпул стартира офанзива за Брадли Баркола

Френският национал на ПСЖ Брадли Баркола е приоритет за Ливърпул до края на летния трансферен прозорец. "Червените" са решени на всичко, за да доведат фланговия нападател на "Анфийлд".

Младежки национал на България сменя отбора в Италия

Младежкият национал на България Велизар-Илия Илиев може да има нов отбор.

Трансферът на Дани Себайос в Аякс пропадна

Трансферът на бившия испански фунболен национал Дани Себайос в нидерланския гранд Аякс пропадна, съобщава "Марка".

Има сделка: Реал плаща над €100 млн. за Диоманде

Крилото на РБ Лайпциг ще пътува до Мадрид за медицински прегледи