Жребият прати Ливърпул срещу Манчестър Сити за ФА Къп

Жребият прати Ливърпул срещу Манчестър Сити за ФА Къп
Източник: БГНЕС

Лийдс на Илия Груев ще играе срещу Брентфорд или Уест Хем

Манчестър Сити ще приеме Ливърпул на "Етихад" в голямото дерби от четвъртфиналите на ФА Къп. Това отреди жребият, който бе изтеглен преди последния мач от осминафиналите между Уест Хем и Брентфорд.

Челси и Арсенал извадиха късмет, като "сините" приемат третодивизионния Порт Вейл, докато "топчиите" гостува на отбора от Чемпиъншип Саутхемптън.

Лийдс на Илия Груев ще пътува до Лондон да мач с Уест Хем или Брентфорд. Срещите от този етап на надпреварата ще се играят на 4-и и 5-и април.

Всички мачове от 1/4-финалите на ФА Къп:

Саутхемптън - Арсенал

Челси - Порт Вейл

Манчестър Сити - Ливърпул

Уест Хем/Брентфорд - Лийдс

Бешикташ обясни защо сделката със Салах се е провалила

Спортният директор на Бешикташ, Йондер Йозен, говори за ситуацията около потенциалния трансфер на нападателя Мохамед Салах в турския клуб

Италия ще избира между Конте и Манчини за нов треньор

Италианският национален отбор по футбол за пореден път се оказа в задънена улица, след като опитът за мащабна реформа в структурата на тима пропадна

В Англия: Ливърпул проведе предварителни разговори за трансфера на Брадли Баркола

Ливърпул проведе предварителни разговори относно трансфера на крилото на Пари Сен Жермен Брадли Баркола, съобщи британският журналист Бен Джейкъбс.

Изненада: Челси взима бившия капитан на Ливърпул

Челси работи по привличането на полузащитника Джордан Хендерсън от Брентфорд, твърдят медиите на Острова

Влахович е най-скъп сред свободните агенти

До края на летния трансферен прозорец в големите европейски първенства остава малко повече от месец, а на пазара все още има редица сериозни имена без договори

Борусия Дортмунд изпревари Милан за гръцки талант

От Борусия (Дортмунд) са постигнали споразумение с Генк за привличането на атакуващия халф Константинос Карецас, съобщават редица източници