Каляри напусна зоната на изпадащите (ВИДЕО)

С домакинска победа 2:1 над Дженоа

Домакинска победа с 2:1 над Дженоа позволи на Каляри да излезе от зоната на изпадащите от Серия "А".

На о-в Сардиния "червено-сините" успяха да се доберат до едва втория си успех през сезона с голове след почивката.

През първата част интересните моменти практически липсваха, но в 48-мата минута влезлият като резерва Николас Виола успя да се разпише с едно от първите си докосвания до топката.

Гостите от Дженоа не загубиха никакво време в това да изравнят и 180 секунди по-късно Алберт Гудмундсон реализира за 1:1.

За исландеца това бе гол в трети пореден мач във всички турнири.

Бързите попадения отвориха играта, което позволи да бъде излъчен победител.

Това стана в 69-ата минута, когато Андреа Петаня намери защитника Габриеле Дзапа, който с прецизен удар от границата на наказателното поле бе точен за 2:1.

С победата Каляри събра 9 точки и се изкачи до 17-о място. Дженоа е на 15-о място с 11 точки.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини