Камери от хотела доказват виновен ли е Мбапе

Камери от хотела доказват виновен ли е Мбапе

Адвокатът на Килиан Мбапе - Мари-Алис Каню-Бернар, заяви, видеозаписите от камерите в хотела може да докажат невинността на известния френски нападател

Адвокатът на Килиан Мбапе - Мари-Алис Каню-Бернар, заяви, видеозаписите от камерите в хотела може да докажат невинността на известния френски нападател, който според информации в шведските медии е заподозрян в изнасилване.

"Хотелът разполага с 10 000 камери и от видеозаписите може да докаже какво се е случило. Вече видяхме от примерите на други спортисти, че благодарение на видеозаписите от хотелските коридори е възможно да разберем какво точно се е случило или не“, каза Каню-Бернар, цитирана от BFMTV.

Припомняме, че по-рано стана известно, че шведската полиция е започнала разследване по делото за изнасилване, в което е обвинен Мбапе. Според съобщения в медиите нападателят на Реал Мадрид е изправен пред до шест години затвор според шведското законодателство, ако бъде доказана вината му.

Рубен Аморим: Лига Европа няма да спаси сезона на Манчестър Юнайтед

Това е най-слабата кампания на „червените дяволи“ в ерата на Висшата лига

Реднап се извини за неуместна шега спрямо Томас Тухел

Пенсионираният треньор призна вината си

Валдано с много тежки критики по адрес на Реал (Мадрид)

Бившият играч, треньор и директор на "кралете" редовно коментира събитията около клуба

В Испания: Анчелоти иска да остане в Реал (Мадрид)

Очевидно специалистът не иска все още да си тръгва

Японци разплакаха Роналдо и Ал Насър в азиатската Шампионска лига (ВИДЕО)

Саудитският тим се провали

Постекоглу: Тотнъм не подценява предизвикателството в Лига Европа

"Бодьо/Глимт e много постоянен отбор в последните години"

Изненада! Марсилия ще търси нов треньор, Де Дзерби си тръгва

Той е получил страхотна оферта от саудитски клуб

ОФИЦИАЛНО: Рюдигер отнесе много тежко наказание заради своеволията си

Той бе наказан за цели шест мача

Барселона и Интер спряха дъха със зрелищно 3:3 (ВИДЕО)

Страхотно шоу в Каталуня, всичко ще се реши в Милано