Касано вече е добре, но е аут до края на годината

Касано вече е добре, но е аут до края на годината

"Целият отбор е в шок от случилото се с него и всички му съчувстват", каза Алегри

Нападателят на Милан Антонио Касано е спокоен и вече се чувства по-добре, разкри наставникът на отбора Масимилиано Алегри.

Касано бе повален от мистериозна болест при завръщането на тима от Рим в събота, като според информациите не е можел да говори и да се движи.

Италианският национал прекара в болница последните два дни, но вече се чувства по-добре. "В момента най-важното нещо е той да се възстанови и да няма опасност за здравето му.

Надяваме се той да играе възможно най-скоро, може би след зимната пауза. От това, което чух вчера, той е спокоен. Целият отбор е в шок от случилото се с него и всички му съчувстват", каза Алегри.

Припомняме, че по-рано днес Скай Спортс съобщи, че Касано е показал симптоми, наподобяващи тези на мозъчен удар.

Футболистът бе приет по спешност в болницата, след като му призля по време на полета на връщане от Рим след победата над Рома с 3:2.

Вицепрезидентът на клуба Адриано Галиани също е разговарял по телефона с нападателя.

Артета пое отговорността за отпадането на Арсенал от ФА Къп

Две седмици след разочароващата загуба на финала за Купата на лигата от Манчестър Сити

Фейенорд предлага €8 млн. на Лудогорец за бразилец

Клубът от Ротердам на няколко пъти от началото на сезона е пращал скаути да следят Ерик Маркус

Барселона пречупи 10 от Атлетико и сложи ръка върху титлата в Ла Лига (ВИДЕО)

“Каталунците” осъществиха пълен обрат над “дюшекчиите”

Давид надви Голиат! Саутхемптън повали Арсенал за ФА Къп (ВИДЕО)

Второ поредна загуба за “артилеристите” и “сбогом” на втори потенциален трофей

Борусия Дортмунд удари Щутгарт болезнено в края (ВИДЕО)

Два гола в добавеното време донесоха победата на “жълто-черните”

Фиорентина излъга Верона като гост (ВИДЕО)

Фиорентина победи с 1:0 като гост Верона в мач от 31-ия кръг в първенството на Италия. Гол на Николо Фаджоли в 82-ата минута осигури минималния успех в полза на "виолетовите".