Каземиро готов на трансфер в Рома

Каземиро готов на трансфер в Рома

Халфът е със статут на ненужен на "Олд Трафорд"

Каземиро е готов да приеме предложение на Рома, където да доиграе сезона като преотстъпен от Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sports.

Червените дяволи" предпочитат да се разделят с него с перманентен трансфер, но те не са получили подобна оферта до този момент.

Халфът премина в Юнайтед с трансфер от Реал Мадрид на стойност 70 милиона евро през 2022, има 14 мача във Висшата лига през новия сезон. 

Според информацията на Sky, Каземиро е считан за наследник на Леандро Паредес, който е пред трансфер в аржентинския Бока Хуниорс. Последният има 12 двубоя в Серия А, където "вълците" заемат девето място с актив от 30 точки и девет по-малко от градския съперник Лацио, който е четвърти. 

Манчестър Юнайтед също прави слаб сезон за клубните стандарти. "Червените дяволи" са 12-и с 29 точки и 12 зад зона Шампионска лига.  

Реал (Мадрид) взе решение за халф

Нико Пас остава в Комо

Карвахал е готов да се завърне в игра

Защитникът на Реал Мадрид Дани Карвахал заяви, че е готов за игра след повече от осем месеца отсъствие

Винченцо Монтела остава селекционер на Турция

Селекционерът на турския национален отбор Винченцо Монтела удължи договора си до края на 2028-а година

Милан обяви още един напускащ, двама халфа се връщат

От Милан обявиха раздялата с десния бек Алесандро Флоренци, който си тръгва като свободен агент след изтичането на своя договор

Двама контузени в лагера на Апоел БШ преди мачовете с Левски

Основен защитник продължи договора си със съперника на „сините“

ОБРАТ: Трансферът на Нико Уилямс в Барселона е блокиран

Преговорите между Барселона и звездата на Атлетик Билбао Нико Уилямс са в застой заради продължаващите финансови проблеми на каталунците, съобщиха редица испански издания

УЕФА изхвърли трети отбор от евротурнирите

Словашкият Дунайска стреда няма да играе в Лигата на конференциите

Пол Погба: Най-големите таланти в света са от Франция

Новият играч на Монако с любопитен коментар

Джони Еванс прекрати кариерата си, получи нова роля в Манчестър Юнайтед

„Искам официално да обявя оттеглянето си като футболист, не с тъга, а с гордост“, заяви защитникът