Кинг се закани да обезличи Бербатов

Кинг се закани да обезличи Бербатов

„Димитър беше брилянтен за нашия клуб и бе любимец на публиката, но аз се надявам да го обезлича напълно в събота”, закани се Кинг.

Капитанът на Тотнъм Ледли Кинг се закани да опази бившия си съотборник и нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов, пише „Скай Спортс”. Двата отбора се изправят един срещу друг следващия уикенд в мач от 17-ия кръг на английската Висша лига. Това ще бъде и първото завръщане за капитана на българския национален отбор на „Уайт Харт Лейн”, откакто премина в Юнайтед, а капитана на „шпорите” се закани то да не е толкова приятно.

„Димитър беше брилянтен за нашия клуб и бе любимец на публиката, но аз се надявам да го обезлича напълно в събота”, закани се Кинг.

„Няма да има никакви приятелски чувства между нас. Ще му кажа здравей и ще му стисна ръката, но нищо повече. Веднъж излезем ли на терена, аз имам работа да върша, а тя е да го опазя и да не му позволя да вкара гол”, завърши капитанът на „шпорите”.
  
Президентът на Фенербахче беше пуснат на свобода

Президентът на Фенербахче Садетин Саран беше освободен от ареста под съдебен контрол, след като бе задържан ден по-рано във връзка с разследване за наркотици, съобщиха медиите в Турция

Шалке 04 с нов шеф на скаутите

Шалке 04 ще привлече Максимилиан Луфтъл на поста ръководител на скаутското звено и трансферите

Барселона хвърли око на камерунски национал

Камерунският национал Карл Ета Ейонг е следен от Барселона и топ клубове от Висшата лига на Купата на африканските нации

Легенда на Нотингам си отиде на 72 години

Легендата на Нотингам Джон Робъртсън почина на 72-годишна възраст

Олисе пред Меси и Ямал в любопитна класация

Крилото на Байерн Мюнхен Майкъл Олисе е футболистът с най-много асистенции през 2025 година

ПСЖ готви трансферна бомба

В Париж искат Рюдигер