Клоп: Положението е такова

Напълно съм ОК, че сме част от битката за титлата

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп призна разочарованието си след 2:2 с Манчестър Юнайтед в дербито на кръга във Висшата лига.

"Трябваше да спечелим мача, това е ясно", заяви германецът. - Тряваше да отбележим още голове през първото полувреме. Колкото до моята позиция, натрупахме точка повече отколкото имахме преди. Положението е такова."

След срещата мърсисайдци отстъпиха първото място във временното класиране в Англия на Арсенал, като и двата тима имат по 71 точки.

"Нямаме много оставащи домакински мачове. Отборът, който ще спечели първенството, трябва да го заслужи. Ние сме част от състезанието и аз съм напълно ОК с това", добави германският мениджър на Ливърпул.