Клоп: Трябва да сме постоянни до края

Клоп: Трябва да сме постоянни до края

Тиаго и Джо Гомес са аут, а Нунес е под въпрос за Уулвс

Ливърпул ще играе за четвърти път с Уулвърхемптън в последните си 11 двубоя във всички турнири, а седмицата пред отбора е "изключително важна", посочи мениджърът на "червените" Юрген Клоп.

Отборът от Мърсиасайд е на 7-мо място в класирането във Висшата лига, на 9 точки от Тотнъм, който заема четвъртата позиция до момента.

"Това, което видях на тренировката, показа, че имаме шансове. Вече знаем много за тях и те ни познават добре. няма да ни бъде никак лесно. Няма как да се изненадаме сериозно и трябва да сме уверени в това, че сме напълно готови. Тази седмица е изключително важна. Няма как да пропуснем този факт. Предстоят ни два мача у дома. Трябва да се представим силно, за да спечелим. Играем на "Анфийлд" и това е предимство за тима. Трябва да демонстрираме стабилна форма в оставащата част от сезона", заяви Клоп пред медиите, цитиран от Ройтерс.

Германският специалист няма да разчита на контузените Тиаго Алкантара и Джо Гомес в утрешната среща на "червените" с "вълците". Под въпрос остава уругвайският национал Дарвин Нунес.

Гюозтепе на Мъри представи двама нови

Турският елитен клуб Гьозтепе (Измир), воден от българския треньор Станимир Стоилов, обяви първите си две летни попълнения, а също така и плановете за лятната подготовка.

Доку подписва нов договор с Манчестър Сити

Крилото на Манчестър Сити Жереми Доку ще подпише нов договор с клуба, съобщава Фабрицио Романо

Ювентус официално откупи Фатиканте от Лече

Ювентус закупи окончателно правата на Джакомо Фатиканте от Лече, информира агенция АНСА

Нико Уилямс е готов да играе за Атлетик Билбао до края на кариерата си

Испанският национал Нико Уилямс заяви, че е готов да остане в Атлетик Билбао до края на кариерата си

Арсенал започва новия сезон във Висшата лига срещу новак

Шампионът Арсенал ще открие новия сезон във Висшата лига по футбол на Англия срещу новака Ковънтри Сити на 21 август

Българин стана треньор в Ла Лига

Петър Гайдаров влезе в щаба на Един Терзич в Атлетик Билбао