Клоп: Винаги ни се случва едно и също

Клоп: Винаги ни се случва едно и също

Той остана доволен от точката срещу Арсенал

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана със смесени чувства след зрелищното равенство от 2:2 в гостуването си на Арсенал в двубой от 30-ия кръг на английската Висша лига.

Германецът сподели, че отборът му е бил близо до пълен обрат в дербито, след като мърсисайдци наваксаха изоставане от два гола, но нямат победа в последните си пет мача във всички турнири.

„Случи се нещо, което става с нас през целия сезон. Открит мач, а съперникът се възползва и стигна до голове при първите си две възможности. Ние обаче реагирахме добре. В края се получи истинско зрелище. Още не мога да разбера как не спечелихме”, заяви Клоп след двубоя.

„Нито се радвам, нито съм ядосан. Чувствата ми са смесени. Приемам нормално равенството. Арсенал игра добре, но можеше и трябваше да загуби. Точката е успех за тях“, продължи германецът.

„Пропуснахме някои чисти положения, което не е нищо ново. Дори при 0:2 обаче не се предадохме. Взехме нещата в свои ръце и заслужихме най-малкото да не загубим. Конате можеше да вкара трети гол в края, но явно се подхлъзна. Жалко, защото това беше добър шанс“, каза още Юрген Клоп.

В следващия кръг Ливърпул гостува на Лийдс Юнайтед на 17 април.

Бетис взе гол аванс срещу Фиорентина в Испания (ВИДЕО)

Бетис победи Фиорентина с 2:1 в първия мач между двата тима от полуфиналите в Лигата на конференциите

Закъсалият Тотнъм капарира място на финала в ЛЕ (ВИДЕО)

"Шпорите" надвиха хита Бодьо Глимт

Челси прегази Юргорден с четири гола и вече мисли за финала в ЛК (ВИДЕО)

Челси постигна категорична победа с 4:1 при гостуването на Юргорден в Стокхолм в първия полуфинален мач от Лигата на конференциитe

Юнайтед громи в Билбао за финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Спорен червен картон вбеси "Сан Мамес"

Брентфорд шокира Нотингам като гост и ги остави извън зона "Шампионска лига"(ВИДЕО)

Брентфорд победи Нотингам Форест с 2:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Гуардиола с коментар за Роди и Холанд

Нападателят се подобрява, но остава аут засега

Кметът на Лондон кара Челси да строи нов стадион

Кметът на Лондон Садик Хан отправи покана към ръководството на Челси да започне преговори за нов стадион

Вдигат двойно заплатата на Груев

Халфът с клауза в договора при промоция за Висшата лига

Аморим: Дори да спечелим Лига Европа, няма да си спасим сезона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим призна, че първият му сезон на „Олд Трафорд“ е провал — дори и отборът да спечели Лига Европа