Комо развързва кесията, за да задържи Фабрегас

Комо развързва кесията, за да задържи Фабрегас

Ръководството на Комо не възнамерява да пусне старши треньора на отбора Сеск Фабрегас в друг клуб, съобщава журналистът Николо Шира.

Според източника, италианският клуб планира да похарчи 80-100 милиона евро за летни трансфери, за да задържи 38-годишния специалист, както и да се бори за влизане в европейските турнири.

Байер Леверкузен съобщи за интерес към Фабрегас, но младият испански специалист няма намерение да приеме предложението.

Комо с 48 точки заема 10-то място в класирането на Серия А.

Помощникът на Дешан: Момчетата искаха да направят нещо специално за Дидие

"Всички сме щастливи от победата и доволни, че той отново ще бъде при нас", каза Ги Стефан

Де ла Фуенте: Гордея се с този отбор, вече сме 34 мача без загуба

„Беше труден, много интензивен мач", каза селекционерът на Испания

Италианско дерби за Джон Стоунс

Интер се включи в битката за подписа на английския национал Джон Стоунс, който е свободен агент след раздялата си с Манчестър Сити

Байерн Мюнхен и Лаймер се разбраха за новия договор

Австрийският защитник Конрад Лаймер ще продължи договора си с Байерн Мюнхен, след като продължителните преговори стигнаха до финал, съобщава телевизионният оператор Sky Germany

Милан е все по-близо до Гонсало Рамош

Милан е много близо до привличането на португалеца Гонсало Рамош от европейския шампион Пари Сен Жермен, пише вестник "Гадзета дело Спорт"

ОФИЦИАЛНО: Милан назначи нов директор

Милан официално назначи Масимо Калвели за нов главен изпълнителен директор на клуба, като промените в ръководството на „росонерите“ продължават с пълна сила след разочароващия сезон