Комо удари Лече и го изпревари в класирането (ВИДЕО)

Комо удари Лече и го изпревари в класирането (ВИДЕО)

След успех с 2:0 в мач от италианската футболна Серия "А"

Комо записа четвъртата си победа в италианското първенство по футбол, след като вкара два гола през второто полувреме и дори пропусна дузпа при успех с 2:0 срещу Лече в мач от 18-ия кръг на Серия А. 

Комо получи дузпа още в 31-та минута след нарушение в наказателното поле на гостите, но Нико Пас стреля слабо и резултатът остана равен.  

Домакините обаче откриха резултата четири минути след началото на второто полувреме, когато испанецът Пас се реваншира. Той получи пас от Патрик Крутоне и стреля извън наказателното поле, а топката рикошира в страничната греда и влетя в мрежата на Лече за 1:0. Крутоне пък добави гол към асистенцията си в 79-ата минута, оформяйки крайното 2:0.

Комо е на 15-о място в класирането на италианското първенство с актив от 18 точки и две повече от Лече.

Бруно Фернандеш защити Кристиано Роналдо

Той ни носи много позитиви, призна халфът

Станимир Стоилов иска трима атакуващи играчи

Българският старши треньор на турския Гьозтепе (Измир) Станимир Стоилов заяви, че три нови попълнения през зимата трябва да подсилят атаката на тима, като първото вече е осигурено.

Треньорът на Реал Мадрид: Мбапе има усет за реализиране на голове

Старши треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо определи представянето на Килиан Мбапе като решаващо за отстраняването на третодивизионния Талавера след 3:2 в турнира за Купата на краля в Испания.

Реал Мадрид потрепери, но продължава напред за Купата на Краля (ВИДЕО)

Килиан Мбапе с нови два гола за “белия балет”

Манчестър Сити последва Челси и е на 1/2-финал за Карабао Къп (ВИДЕО)

“Гражданите” нямаха трудности срещу Брентфорд

ПАОК на плейоф за Купата в Гърция, Десподов титуляр (ВИДЕО)

Грандът от Солун бие с 4:1, но не изпълни целта си

Стоилов със силен трансфер в Гьозтепе

Турският тим взе играч на Сервет

Сензация за Купата на Краля, Пламен Андреев отчая Виляреал (ВИДЕО)

Реал Сантандер потопи "жълтата подводница"

ПСЖ оцеля при дузпите срещу Фламенго и завоюва шести трофей за годината (ВИДЕО)

Матвей Сафонов спаси цели четири дузпи и се превърна в герой за парижани