Конте: Когато се завърна, ще е тежко за всеки

Конте: Когато се завърна, ще е тежко за всеки

Той иска да поеме клуб, който е печелил до скоро

Антонио Конте се закани отново да бъде фактор в треньорската професия. От март насам наставникът е свободен агент, след като напусна Тотнъм. Появи се информация, че тези дни той е отказал на Наполи.

“Знам, че се появиха разни информации, но в момента изпитвам нужда да отделям повече време на себе си и дъщеря ми, която расте. Това просто е житейски избор. Но после ще съм готов да се завърна в битката. И когато го сторя, за всички останали ще бъде тежко”, заяви той по време на събитие на “Гадзета дело Спорт”.

“В момента съм се изключил от всичко, за да прекарвам повече време със семейството ми. Но продължавам да се уча и да следя промените в спорта. Когато се завърна, ще бъда по-подготвен да се справям с големите предизвикателства”, продължи Конте.

“По принцип за мен стресът е като гориво, чиста форма адреналин. Напрежението ме мотивира, защото когато побеждаваш, усещането е по-добро”, надъхан е специалистът.

Конте даже каза какъв клуб би искал да води занапред: “Бих искал да съм начело на отбор, който скоро преди това е бил спечелил нещо. Например отидох в Челси и Ювентус, когато те бяха седми”.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.

Кристъл Палъс загуби битката с УЕФА

Английският футболен клуб Кристъл Палас загуби обжалването пред Спортния арбитражен съд (КАС) и през следващия сезон ще играе в Лигата на конференциите, съобщава агенция Ройтерс.

Пак отлагат завръщането на Барселона на Камп Ноу

Две години минаха от началото на ремонтните работи на стадиона на Барселона "Камп Ноу", но завръщането на отбора ще почака още, твърди каталунското радио RAC1.

Слот иска Ливърпул да се стегне отзад

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот заяви, че отборът допуска прекалено много голове и трябва да се вземат мерки още до началото на сезона във Висшата лига следващата седмица.

Вратарят на Кристъл Палас се надява отборът да бъде върнат в Лига Европа

Вратарят на Кристъл Палас Дийн Хендерсън заяви, че ако бъде потвърдено изваждането на отбора от Лига Европа, това "ще обезцени турнира", като се чака решение на Арбитражния спортен съд в Лозана след обжалването на клуба, предаде Ройтерс.

Защитник сменя Милан с Нюкасъл

Нюкасъл е близо до подписването на договор с централния защитник на Милан Малик Тиау, съобщава информационната агенция PA.

Ранно изплащане на дългосрочни залози за победители в топ първенствата на Европа

Броени дни преди старта на първенствата в най-интересните футболни лиги на континента, водещ български букмейкър предлага уникална за родния пазар  възможност за любителите на спортните залози.

Барселона се развихри с 5:0 над Комо за "Жоан Гампер"(ВИДЕО)

Барселона направи истинско шоу и разби с 5:0 Комо на стадион „Йохан Кройф“ в мача за трофея „Жоан Гампер“

Велков отбеляза при загуба на отбора си в Дания

Голът на българина не помогна на Вейле срещу Брьондби