Контузията на Лукаку е по-тежка от очакваното

Контузията на Лукаку е по-тежка от очакваното
Източник: БГНЕС

Ромелу Лукаку няма да се завърне в игра за Наполи по-рано от декември, след като е преминал още един преглед за сериозната си контузия в бедрото

В най-оптимистичните първоначални прогнози Лукаку трябваше да се възстановява около 3 месеца, но сега в Неапол вече узнаха новия срок за възстановяване.

Централният нападател се изправи, стискайки крака си, по време на контрола срещу Олимпиакос през август и беше диагностициран с дълбоко разкъсване на мускула. Травмата на Лукаку се случи дни преди старта на Серия А.

Тази седмица той се прибра в Белгия за специализирано лечение, където беше решено да не се подлага на операция, тъй като това може допълнително да удължи времето за почивка.

Въпреки това Il Mattino настоява , че след пореден преглед в Брюксел Лукаку е бил предупреден, че няма да бъде на разположение на Антонио Конте най-рано до декември. Южняците взеха Расмус Хьойлунд за върха на атаката си, а по-рано през лятото купиха и Лоренцо Лука.

Официално: Ливърпул привлече френски защитник

Жереми Жаке пристига през лятото

Съндърланд не се затрудни, отнесе Бърнли с класика (ВИДЕО)

Съндърланд победи като домакин Бърнли с 3:0 в двубой от 24-ия кръг във Висшата лига на Англия

Удинезе излъга Рома и ги изхвърли от топ 4 (ВИДЕО)

Удинезе победи Рома с 1:0 в домакинството си от 23-тия кръг на Серия "А"

Краковия на Мартин Минчев е все по-близо до върха (ВИДЕО)

Краковия записа труден, но ценен успех в гостуването си на Термалица от 19-ия кръг на полската Екстракласа

Рома се подсили с крило от Байерн Мюнхен

Рома обяви на официалния си уебсайт подписването на договор с крилото на Байерн Мюнхен Брайън Сарагоса, който игра като преотстъпен за Селта Виго по-рано този сезон

Наполи привлече крило от Спортинг в последния момент

Италианският шампион Наполи обяви последното си ново попълнение за зимния трансферен прозорец, а именно лявото крило Алисон Сантош, който пристига от Спортинг (Лисабон)