Копич: Горд съм

Копич: Горд съм

"Дано продължим по този начин", заяви треньорът на Ботев (Пловдив)

Наставникът на Ботев Пловдив – Желко Копич, остана много доволен от успеха на своя тим с 6:0 над Ботев Враца. Оценката на специалиста беше много висока и призна, че иска тимът му да продължава с добрите игри.

„Горд съм от това, което показаха футболистите ми. Пресата ни беше интензивна, създадохме доста възможности и трябваше да вкараме дори още голове“, каза Копич.

„За мен е важно как играем, понякога ще губим, понякога ще печелим. Срещу ЦСКА и Лудогорец играхме отлично, но не взехме точки. Днес играхме на високо ниво и вкарахме много. Това, което правехме в завършващата фаза, беше достатъчно добро. С много интензитет в атаката постигнахме задоволителен резултат“.

„Всеки мач е много важен. Ситуацията е такава, че във всеки момент се нуждаем от точки. Трупаме актив, но сега предстои мач с Арда, а после мачове за купата. После ще мислим за следващата година“, завърши Желко Копич.

Нов проблем за Рома: Леон Бейли също се контузи

Травмата на Дибала е по-сериозна от очакваното

Разкритие: Реал продава Винисуис за €345 млн. през лятото

Окончателното решение е взето след инцидента в дербито с Барселона

Кварацхелия: Байерн се защитаваше добре дори и с 10 души

„ПСЖ имаше шансове, но те не бяха достатъчни“

Белингам защити Трент след освиркванията в Ливърпул

Десният защитник напусна "Анфийлд" след края на миналия сезон и това породи сериозно недоволство

Диего Симеоне: През второто полувреме подобрихме представянето си

Старши треньорът на испанския Атлетико Мадрид Диего Симеоне заяви след домакинския успех с 3:1 над белгийския Юнион Сен Жилоаз, че е знаел, че мачът ще бъде много труден.

Заплашили с пистолет защитник на Тотнъм

Защитникът на Тотнъм Дестини Удоджи е бил заплашен с пистолет в Лондон. Столичната полиция е започнала разследване след инцидента с 22-годишния италиански национал, като от английския клуб заявиха, че оказват подкрепа на Удоджи и семейството му, пише агенция ДПА.

Луис Енрике: Когато правиш такива подаръци на подобни футболисти, е нормално да загубиш

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че отборът му е направил "големи подаръци" на Байерн Мюнхен при домакинската загуба с 1:2 в Шампионската лига във вторник вечер, но настоя, че не търси оправдания, въпреки увеличаващия се брой контузии в състава на защитаващия титлата в надпреварата шампион.

След повече от две десетилетия: Барселона възражда съперничество с белгийци

Девет мача от Шампионската лига ще се изиграят днес

Ювентус отново не спечели в ШЛ след здрава битка със Спортинг (ВИДЕО)

“Бианконерите” имат 3 точки в 4 мача