Костов: Имаше смущение, надеждата остава (ВИДЕО)

Костов: Имаше смущение, надеждата остава (ВИДЕО)

Треньорът говори след 1:1 с Айнтрахт

Треньорът на Левски Николай Костов остана спокоен след 1:1 срещу Айнтрахт, пояснявайки, че голът в края е оставил шансовете на "сините" за реванша с Германия. Той допълни, че тимът му е имал проблеми със самочувствието, което е довело до слабото първо полувреме. 

"Преди да отговаря, искам да поздравя публиката. В последната минута вкарваме гол, който пак е награда за феновете. Поздравявам и двата отбора, стана хубав мач, както и играчите. 

Имаме време за реванша, тепърва предстоят анализи. В тази среща имахме доста смутени играчи, направихме доста грешки. Настъпи даже някаква паника, която не можеше да излезем от пресата на противника. Имаше смущение, силният шум на стадиона не ни даде възможност да преструкторираме тима, тъй като не се чуваха указанията ни и трябваше да изчакаме полувремето."

"Казах няколко пъти, че много вярвам в нашия отбор. Имаме млад състав с добра перспектива. Това беше тест, направихме много добро второ полувреме, спасявайки мача. Надеждата не умря, вярвам, че нашите играчи ще бъдат по-уверени, а защо и да не победим." 

За формата на Рикардиньо, който все още търси първия си гол в Европа, наставникът поясни: "Айнтрахт има силни защитници и не успяхме да създадем толкова положения. Имаше добра възможност първото полувреме, но не се възползвахме от нея. Не искам да давам индивидуални оценки, знаете, че в дадени срещи има игрчи, които изпъкват и други, които не играят толкова силно." 

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид