Коул към Тевес: Не напускай Юнайтед

Коул към Тевес: Не напускай Юнайтед

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Андрю Коул предупреди Карлос Тевес да не бърза да напуска шампионите. Коул прекрати наскоро кариерата си след 19 сезона в английската Висша лига, 7 от които прекара на „Театъра на мечтите”. В момента аржентинецът не може да намери място в титулярният състав на „червените дяволи”, което може да го накара да напусне клуба. След идването на Димитър Бербатов Тевес прекарва повече време на резервната скамейка отколкото на терена. Анди Коул попадна в подобна ситуация през 2001 година когато в тима пристигна Рууд ван Нистелроой. През месец декември същата година Коул премина в отбора на Блекбърн Роувърс.

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Андрю Коул предупреди Карлос Тевес да не бърза да напуска шампионите. Коул прекрати наскоро кариерата си след 19 сезона в английската Висша лига, 7 от които прекара на „Театъра на мечтите”.

В момента аржентинецът не може да намери място в титулярният състав на „червените дяволи”, което може да го накара да напусне клуба. След идването на Димитър Бербатов Тевес прекарва повече време на резервната скамейка отколкото на терена.
Анди Коул попадна в подобна ситуация през 2001 година когато в тима пристигна Рууд ван Нистелроой. През месец декември същата година Коул премина в отбора на Блекбърн Роувърс.

Пред вестник „Манчестър Ивнинг Нюз” Коул каза: „Нормално е Тевес да не се чувства добре. Все пак не е приятно някой да дойде и да ти отнеме нещо, което си притежал. Но според мен той трябва да прояви характер и да остане при Сър Алекс. Не мога да съм сигурен какво точно му минава през главата, но аз мисля, че трябва да остане. Би било грешка от негова страна, ако не продължи да се състезава за Юнайтед”, коментира бившият стрелец на „червените дяволи”.
ОБЗОР: Германия се класира за Мондиала с 6:0 над Словакия (ВИДЕО)

Нидерландия подпечата квотата си, Хърватия с обрат от 0:2 в Черна гора - резултати и класирания

Лион взима под наем Ендрик от Реал

Без опция за закупуване

Нападател на Грузия: Трябва да сме позитивни срещу България

„Всеки мач за националния отбор е важен“, мотивира се Буду Зивзивадзе

Президентът на ФИФА поздрави Норвегия за класирането на Мондиал 2026

„Вие се завърнахте на сцената на Световното първенство“, заяви Джани Инфантино

Манолев с интересни разкрития за дебюта си във Висшата лига

"Висшата лига е най-доброто първенство в света, в ПСВ може 90 минути да не дадеш топката на другия отбор"

Павел Дочев с първа тренировка в Улм

60-годишният български специалист ще трябва да спира серията от 5 загуби на отбора

Бензема хвали Мбапе

„Той наистина играе много добре в Реал“, заяви бившият нападател

Официално: Барселона приема Атлетик (Билбао) на „Камп Ноу“

Мачът е в събота

Стивън Жерард Гоате вкара дебютния си гол за Рен

Бившият юноша на Левски се разписа за формацията до 19 години на френския отбор