Край на слуховете: ПСЖ потвърди интереса си към Моуриньо и Кристиано Роналдо

Край на слуховете: ПСЖ потвърди интереса си към Моуриньо и Кристиано Роналдо

Запитан дали ПСЖ се интересува от двамата лидери на Реал Мадрид, шейх Ал-Тани бе пределно ясен: "Разбира се!"

Треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо и суперзвездата на отбора Кристиано Роналдо са цел на богаташите от ПСЖ. Този път това не са слухове, а потвърдена информация лично от шейх Сау дбин Абдулраман Ал-Тани, дясна ръка на собственика на парижани Насер Ал-Келафи.

Запитан дали Специалния и Кристиано Роналдо са трансферни цели на ПСЖ, Ал-Тани отговаря с категоричното „Разбира се!” и допълва:

„В спорта трябва да си мотивиран и да се стремиш към най-доброто за своя отбор. Да направиш правилните инвестиции в правилното време.”

Той определи Златан Ибрахимович като лидер на отбора и ясно посочи целта пред френския гранд – трофей от Шампионската лига.

„Със сигурност ПСЖ е един от най-добрите отбори в света. Нашата цел е да спечелим Шампионската лига. Но амбициите ни не свършват дотук. Искаме да сме най-добрият отбор в Европа и дори в света”. 
Осимен: В Наполи ме третираха като куче

"Не съм марионетка", отсича нападателят

Алегри определи фаворита за титлата в Серия А

Мнението на треньора на Милан надали ще се понрави на феновете на тима

НА ЖИВО: Галатасарай – Ювентус 0:0

Гледайте и следете мача тук…

Обрат с рокадите на върха в Олимпик Марсилия

Футболният директор на Олимпик Марсилия Мехди Бенатия, който в неделя обяви, че подава оставка след напускането на треньора Роберто Де Дзерби, ще остане в клуба и дори властта му ще бъде засилена до края на сезона, пише вестник "Екип".

Президентът на Байерн призова Клоп да се завърне към треньорството

“Виждам го като треньор, не да държи речи по света”, добави Ули Хьонес

Виктор Осимен: В Наполи:се държаха се с мен като с куче

Нападателят Виктор Осимен призна, че в бившия му клуб Наполи са се отнасяли с него „като с куче“ и затова е напуснал в посока Галатасарай, въпреки че Антонио Конте е искал да го запази в състава си.