Кристенсен иска да остане в Барселона

Кристенсен иска да остане в Барселона

Защитникът пристигна при каталунците миналото лято

Защитникът на Барселона Андреас Кристенсен не възнамерява да напуска испанския клуб, съобщава вестник Спорт в своето издание в интернет.

Бранителят няма предложения от други отбори, чувства се щастлив в Барселона и не иска да си тръгва. В материала се отбелязва, че Кристенсен в момента е фокусиран върху това най-после да се възстанови от контузия на ахилесовото сухожилие. Целта пред 28-годишния датски национал е да се представи възможно най-слино през следващата кампания.

28-годишният защитник играе за Барса от 2022 година, а преди това носи екипа на Челси и Борусия Мьонхенгладбах. През настоящия сезон той има 39 мача за каталунците във всички турнири, като отбеляза 3 гола и направи 2 асистенции. Договорът му с Барселона е до лятото на 2026 година.

Официално: Пипо Индзаги ще води Палермо

Италианската легенда подписа дългосрочен договор

Заглавията на Острова: Ювентус “изкушава” Гьокереш

Барселона все по-близо до Нико Уилямс

Официално: Брайтън се подсили с италиански национал

"Чайките" обявиха Диего Копола

Евертън проявява интерес към Кайл Уокър

Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър може да продължи кариерата си в Евертън, съобщава трансферният експерт Фабрицио Романо.

Енцо Мареска иска Челси да изпробва различни тактики по време в САЩ

Мениджърът на Челси Енцо Мареска е доволен от представянето на "сините" при победата с 2:0 срещу ФК Лос Анджелис в груповата фаза на Световното клубно първенство.

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът