Кристиано Роналдо отказа среща със Сеп Блатер

Кристиано Роналдо отказа среща със Сеп Блатер

Роналдо вече заяви, че няма намерение да присъства на церемонията по връчването на "Златната топка"

Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо отказа да се помири с президента на ФИФА Сеп Блатер. Португалската мегазвезда неколкократно отказа среща с Блатер, на която двамата да сложат край на задочната вражда.

Конфликтът започна след изказване на Блатер, в което той нарече Роналдо "Командир на терена, който харчи повече пари за козметика". Блатер каза още, че симпатизира повече на Лионел Меси.

Впоследствие Блатер се извини на Роналдо, като каза, че думите му са били изтълкувани неправилно. Блатер опита да организира среща с Роналдо, но самият футболист категорично отказва.

Блатер обяви, че планира да говори с Роналдо по време на награждаването на "Златната топка" на 13 януари в Цюрих, но Роналдо вече заяви, че няма намерение да посети събитието.

Барселона иска да задържи Рашфорд, но Юнайтед продължава да отказва отстъпки

28-годишният Маркъс Рашфорд се възползва максимално от шансовете, които му предоставя треньорът Ханзи Флик в Барселона

Контузията на Десподов се оказа по-сериозна от очакваното

Мускулната контузия, която измъчва капитана на българския национален отбор Кирил Десподов, ще се окаже по-сериозна, отколкото се смяташе първоначално

Футболист на Ювентус също се оплака от расизъм в Шампионската лига

Двубоят между Бенфика и Реал Мадрид не е бил единственият със сигнали за проява на расизъм във вторник вечер

Де Бройне е все по-близо до завръщане в игра

Белгийският полузащитник Кевин Де Бройне се завръща скоро в Италия, като се очаква да пристигне в Неапол в неделя, което съвпада с пътуването на съотборниците му до Бергамо за мача срещу Аталанта от следващия кръг на Серия А, съобщава местният вестник Corriere dello Sport

Луис Енрике искал да напусне стадиона при 0:2

След обрата на Пари Сен Жермен срещу Монако (3:2), треньорът на парижани Луис Енрике призна, че при 0:2 в първите минути е имал желание да си тръгне от стадиона в компанията на съпругата и децата си, пише вестник "Льо Паризиен".

Бенфика се защити с ВИДЕО за расисткия скандал

От Бенфика пуснаха видео клип в профилите си в социалните мрежи с цел да защитят играча си Джанлука Престиани, който бе обвинен от голмайстора на Реал Мадрид Винисиус Жуниор в расистка обида и, че е нарекъл "маймуна" в мача от Шампионската лига, завършил 1:0 за испанския гранд.