Кристиано Роналдо: Скърбя заедно с държавата, която наричам "дом"

Кристиано Роналдо: Скърбя заедно с държавата, която наричам "дом"

Португалската звезда с прочувствено изявление по повод кончината на Елизабет II

Една от най-големите звезди на световния футбол Кристиано Роналдо стана поредния човек, свързан с футбола, който изказа своята почит към починалата вчера кралица Елизабет Втора, държаен глава на Великобритания, Австралия, Канада и Нова Зеландия.

Роналдо, който е играч на Манчестър Юнайтед, заявява, че е усетил вечната любов на Обединеното кралство и сега скърби заедно с хората, защото се е научил да нарича това място свой дом.

“Седем години от кариерата си аз играя в Премиър лийг, което прави това моята осма в Англия. През тези години аз усетих вечната любов на хората в Обединеното кралство към тяхната кралица и колко важна бе и ще бъде завинаги Нейно Величество за британците. Скърбя за тази незаменима загуба със страната, която се научих да наричам свой дом. Почитам паметта й и скърбя за тази незаменима загуба за страната, която се научих да наричам свой дом. Моите мисли и молитви са с кралското семейство,” написа Кристиано в “Инстаграм”.

 

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид