Кристиян Малинов отказал сериозна оферта от ОАЕ

Кристиян Малинов отказал сериозна оферта от ОАЕ

Половинката му не искала да живее в арабска страна

Националът Кристиян Малинов е отказал оферта за много пари от ОАЕ. Причината е, че половинката му не искала да живее в арабската страна. Преди два дни бившият халф на ЦСКА разтрогна договора си с Льовен и в момента е свободен агент.

От тази ситуация може да се възползват Лудогорец и ЦСКА 1948, които вече са влезли в контакт с футболиста. Разградчани разполагат с четирима играчи за две места в средата на терена в ролята на дефанзивни халфове. Безспорният №1 е полякът Пьотровски, но за позицията до него няма категоричен кандидат. Клод Гонсалвеш разочарова от началото на сезона, но за сметка на това скорост набира завърналият се от Спартак (Варна) Иван Йорданов. В същото време разградчани се надяват да продадат Шоу преди края на трансферния прозорец.

Доста по-належаща нужда от играч като Малинов имат в ЦСКА 1948, където до изключителния Ивайло Чочев играе Емил Цветанов.

29-годишния Малинов изкара три сезона с екипа на Льовен, като записа 70 мача за клуба във всички турнири и се отчете с 2 гола и 2 есистенции.

Нюкасъл праща Алан Сен-Максимен в Мексико

Бившето крило на Нюкасъл на Алан Сен-Максимен подписа договор с Клуб Америка, съобщиха от мексиканския отбор

Халф на Тотнъм претърпя операция

Джеймс Мадисън е аут за дълъг период от време

Всички мачове във Висшата лига ще почетат Диого Жота

Висшата лига потвърди, че на всички мачове от първенството през уикенда ще бъде спазена минута мълчание в памет на футболиста на Ливърпул Диого Жота и брат му Андре Силва

Нюкасъл близо до още един трансфер

Нюкасъл се активизира на трансферния пазар, като тимът е близо до привличането на Джейкъб Рамзи от Астън Вила, съобщава Фабрицио Романо.

Луис Енрике: Аз отстраних Донарума, трябва ми друг вратар

Мениджърът на Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че клубът е подкрепил решението му да не включи вратаря Джанлуиджи Донарума в състава за мача за Суперкупата на УЕФА с Тотнъм

Официално: Нюкасъл привлече защитник на Милан

Малик Таиу подписа със "свраките"

ПСЖ срещу Тотнъм в спор за историческа Суперкупа на Европа

Един от двата отбора ще вдигне първата си Суперкупа на УЕФА тази вечер в Удине

Халф на Тотнъм аут за Суперкупата

Ив Бисума е отстранен от отбора

Роби Кийн: Бяхме невероятни през второто полувреме

Наставникът на Ференцварош Роби Кийн похвали футболистите си за играта им през второто полувреме срещу Лудогорец, чрез което унгарците елиминираха своя опонент