Кварацхелия: Байерн се защитаваше добре дори и с 10 души

Кварацхелия: Байерн се защитаваше добре дори и с 10 души
Източник: БГНЕС

„ПСЖ имаше шансове, но те не бяха достатъчни“

Нападателят на ПСЖ Хвича Кварацхелия коментира загубата с 1:2 от Байерн Мюнхен в четвъртия кръг на Шампионската лига.

"Байерн е много силен. Дори с десет души, те се защитаваха добре. ПСЖ имаше шансове, но те не бяха достатъчни. Нойер? За мен той е легенда на спорта. Да играеш срещу него винаги е нещо специално“, каза Кварацхелия, цитиран от официалния уебсайт на УЕФА.

ПСЖ претърпя първата си загуба този сезон на Шампионската лига и падна на трето място в класирането с девет точки. Байерн се изкачи начело с 12 точки.

Президентът на Фенербахче беше пуснат на свобода

Президентът на Фенербахче Садетин Саран беше освободен от ареста под съдебен контрол, след като бе задържан ден по-рано във връзка с разследване за наркотици, съобщиха медиите в Турция

Шалке 04 с нов шеф на скаутите

Шалке 04 ще привлече Максимилиан Луфтъл на поста ръководител на скаутското звено и трансферите

Барселона хвърли око на камерунски национал

Камерунският национал Карл Ета Ейонг е следен от Барселона и топ клубове от Висшата лига на Купата на африканските нации

Легенда на Нотингам си отиде на 72 години

Легендата на Нотингам Джон Робъртсън почина на 72-годишна възраст

Олисе пред Меси и Ямал в любопитна класация

Крилото на Байерн Мюнхен Майкъл Олисе е футболистът с най-много асистенции през 2025 година

ПСЖ готви трансферна бомба

В Париж искат Рюдигер