Лампард недоволен от статута си на резерва в Челси

Лампард недоволен от статута си на резерва в Челси

Халфът намекна, че може да напусне догодина

Франк Лампард изрази недоумение от статута си на резерва в Челси, след като във втори пореден важен мач бе оставен на пейката, но влезе след почивката и донесе успеха с 2:1 срещу Манчестър Сити.

Във вторник той дори не игра, докато „сините” отнесоха с 3:0 Валенсия, за да се класират на 1/8-финалите в Шампионската лига.

„Аз искам да играя. Чувствам се най-добре, когато играя”, каза Лампс след двубоя с „гражданите”. „Аз съм на 33 и считам, че е нормално желанието ми да продължа да играя редовно, защото знам, че мога да дам още много на този клуб.

Остават ми 18 месеца от договора, ще давам най-доброто от себе си в тях, но не знам защо напоследък съм оставян на резервната скамейка. Наистина не мога да си обясня случващото се.

Преди няколко седмици влязох като резе и пропуснах дузпа. В такива случаи следващата винаги е трудна. Трябва да си достатъчно силен психическия, за да я изпълниш.

Бях удовлетворен, когато вкарах”, допълни английския национал, към когото според информациите сериозен интерес проявява испанският гранд Реал (Мадрид), чийто наставник е бившият треньор на "сините" Жозе Моуриньо.

Журналист ядоса Гуардиола с въпрос за бъдещето му

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола не скри раздразнението си от въпрос, свързан с евентуалното му напускане на клуба

Стоилов се събира с бивш играч на Левски

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов реши кой да бъде заместник на напускащия бивш защитник на ЦСКА 1948 - Елитон

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига