Лацио преметна Торино (ВИДЕО)

Римските "орли" бият с 10 души

Лацио срази Торино с 2:0 в отложен мач от 21 кръг на Серия А. Тимът на Маурицио Сари бе по-клиничният, след като през първата част всичко по-интересно бе пред вратата на "орлите".

Тимът на Иван Юрич създаде редица положения пред вратата на Иван Проведел, но някак попадение не падна. Пропуски през първите 45 минути направиха Адам Масина след удар с глава, Дуван Запата и Никола Влашич.

След почивката гостите от Рим удариха много бързо на два пъти. Първо Луис Алберто намери Матео Гендузи, а бившият играч на Арсенал запрати топката в далечния ъгъл за 1:0 в 51-ата минута.

Пет по-късно отново Алберто бе автор на асистенцията, но точен бе Данило Каталди с премерен удар от границата на наказателното поле.

Марио Фуентес остави гостите с човек по-малко, след като получи втори жълт 11 минути преди края.

В класирането Лацио вече има 40 точки, на 1 зад големия съперник Рома, но остава на 7-а позиция. Торо е с 36 и е 10.

Артета и Сака щастливи след успеха в дербито

Вижте какво казаха от лагера на Арсенал след 3:2 над Тотнъм

Гуардиола: Титлата още е далеч

"Мисля, че Арсенал няма да загуби точки, знаем какво трябва да направим"

Изчислено: Мъри спечели 70% от мачовете с Гьозтепе

Станимир Стоилов изпълни успешно мисията и върна отбора в елита

Бетис и Севиля поделиха по точка в красиво дерби (ВИДЕО)

Двата отбора изиграха интригуващ мач, но вкараха само два гола

Фиорентина засили Сасуоло към Серия Б с пет гола (ВИДЕО)

Ла Виола все още вярва в класирането си за Европа

ПАОК и Десподов се върнаха в битката за титла в Гърция (ВИДЕО)

Солунският гранд победи АЕК Атина с 3:2

ПСЖ е шампион на Франция за 12-ти път! (ВИДЕО)

Парижани си гарантираха титлата след като Олимпик Лион победи Монако с 3:2

Виляреал наниза три гола на Райо Валекано в преследването на зона "Европа"(ВИДЕО)