Лацио убеди Клозе да подпише нов договор

Лацио убеди Клозе да подпише нов договор

Ветеранът ще си намали заплатата, но ще остане в Рим

Ветеранът Мирослав Клозе ще поднови договора си с италианския Лацио. Новият контракт на германския голмайстор ще бъде до лятото на 2015 година. Очаква се новата заплата на 35-годишния Клозе да бъде по-ниска от настоящото му възнаграждение, възлизащо на 2,5 милиона евро на сезон.

Клозе е в Лацио от 2011 година, когато напусна германския Байерн (Мюнхен). Досегашният договор на нападателя изтича в края на кампанията. Новият контракт между Клозе и Лацио ще бъде подписан следващата седмица.

Бившият германския национал е отказал оферти от страна на няколко клуба от Първа Бундеслига. На 20 февруари "орлите" посрещат българския шампион Лудогорец в първа среща от 1/16-финалите в турнира Лига Европа.

Стоилов се събира с бивш играч на Левски

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов реши кой да бъде заместник на напускащия бивш защитник на ЦСКА 1948 - Елитон

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига

Манчестър Сити увековечава Пеп Гуардиола

Манчестър Сити възнамерява да увековечи името на мениджъра Пеп Гуардиола