Легенда на Реал става мениджър на Груев

Легенда на Реал става мениджър на Груев

Раул вариант за Лийдс

Легендата на Реал Мадрид Раул е вариант за нов мениджър на Лийдс. Испанецът вече е бил потърсен от новия член на Висшата лига, съобщава AS.

 Раул обмисля сериозна промяна в треньорската си кариера, след като е взел решение да напусне поста си начело на втория отбор на „белия балет“ — Реал Мадрид Кастия. Пред бившия нападател има конкретно предложение от английския клуб, което се смята за особено примамливо.

Въпреки добрата работа, която върши начело на дубъла, Раул неколкократно е пренебрегван при избора за старши треньор на първия тим. Последният такъв случай е предпочитането на Чаби Алонсо за наследник на Карло Анчелоти, който напуска "белия балет", за да стане национален селекционер на Бразилия.

На фона на тези събития, интересът на Лийдс към Раул изглежда изненадващ, особено предвид успеха на германеца Даниел Фарке, който не само изведе йоркширци до промоция в Премиър лийг, но и стана шампион на Чемпиъншип.

Треньорският опит на Раул до момента се свежда основно до ниво Кастия и младежки турнири като UEFA Youth League, който той спечели през 2020 г. 

Нюкасъл ще задържи Волтемаде

Впоследните дни се появиха редица информации за евентуален трансфер на Ник Волтемаде, като някои медии дори твърдяха, че нападателят на Нюкасъл може да се завърне в Германия

Зидан: Пет години чаках този момент

Зинедин Зидан призна, че от доста време целта му е била да стане селекционер на Франция и поради тази причина е отказвал всякакви други оферти през последните пет години

Висшата лига ограничва бавенето на времето от вратарите

В Премиър лийг ще изпробват ново правило, което има за цел да сложи край на една от най-хитрите тактически вратички в играта — симулирането на контузии от вратарите

Президентът на френския футбол разкри кога е решил за Зидан

Президентът на Френската футболна федерация (ФФФ) Филип Диало коментира назначаването на Зинедин Зидан във френския национален отбор

Първата оферта на Фенербахче за Леао е факт

Турският гранд Фенербахче направи първи официален ход в опита си да привлече звездата на Милан Рафаел Леао, предлагайки оферта на обща стойност 40 милиона евро плюс 2 милиона евро под формата на бонуси

ОФИЦИАЛНО: Франция обяви Зинедин Зидан

Зинедин Зидан вече официално е новият селекционер на Франция