Левандовски си намалил заплатата, за да отиде в Барселона

Левандовски си намалил заплатата, за да отиде в Барселона

Досега полякът прибирал по 12 милиона в Байерн

Желанието на Роберт Левандовски се сбъдна и той ще продължи кариерата си в Барселона. В момента каталунците изостават значително като финансов потенциал от Байерн Мюнхен и затова полякът се е съгласил да намали възнаграждението си, само и само да премине на „Камп Ноу“.

Трансферната сума, която Барса ще плати на Байерн е 45 милиона евро плюс още 5 под формата на бонуси, като договорът на Левадвоски ще бъде за 3+1 сезона. Досега голаджията бе най-восокоплатеният футболист в Бундеслигата, получавайки заплата от 23 милиона евро нетно възнаграждение. 

Това означава, че той е прибирал 12 млн. нето, но сега в Барселона той ще получава нетно възнаграждение на стойност 9 милиона на година.

Байерн и Хари Кейн започват преговори за удължаване на договора му

Байерн Мюнхен планира да започне преговори за продължаване на договора с нападателя Хари Кейн през август, според журналиста Фабрицио Романо.

Шеф на Университатя коментира напрежението със собствените фенове заради тези на Левски

Директорът на Университатя Крайова Павел Бадя коментира напрежението около реакцията на феновете от Северната трибуна преди реванша срещу Левски от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Сърби отказали 1,2 млн. евро за наше момче

Сензацията в сръбското първенство Железничар (Панчево) е отказал 1,2 милиона евро за българското крило Силвестър Джаспър, пише престижният спортен сайт mozzartsport.com.

Фулъм на крачка от халф на Реал Мадрид

Атакуващият халф на Реал Мадрид - Сесар Паласиос е близо до трансфер във Фулъм.

Савиньо гледа към Тотнъм

Нападателят на английския футболен клуб Манчестър Сити - Савиньо, е изявил желание да напусне в посока Тотнъм още през летния трансферен прозорец, съобщава Скай Спортс.

Затвориха стадион на клуб от Ла Лига, бил опасен

Властите в Мадрид затвориха стадиона на Райо Валекано в Мадрид, информира „Ас“.