Ливърпул иска украинския Неймар

Ливърпул иска украинския Неймар

Михайло Мудрик от Шахтьор е попаднал в полезрението на "мърсисайдци"

Ръководството на Ливърпул вече работи по трансферната си активност за януарския прозорец, съобщава "Mirror". Цел номер 1 пред "червените" за зимата ще бъде крилото на Шахтьор Донецк Михайло Мудрик.

21-годишният украинския национал е определян за един от най-големите таланти на Европа и си спечели прозвището "украинския Неймар".

 

Мудрик вече записа два гола и две асистенции в първите два мача на Шахтьор в груповата фаза на Шампионската лига, като негови жертви бяха Лайпциг и Селтик.

В началото на тази година Мудрик беше близо до трансфер в Брентфорд, но сега интерес към него проявяват доста по-големи отбори, като се очаква в битката за неговия подпис да влезе и Арсенал.

Мхитарян за отменения гол: Ще нося спомена до края на живота си

Халфът на Интер Хенрих Мхитарян обявио, че ще носи завинаги в съзнанието си спомена за отменения си гол в първия полуфинал от Шампионската лига между Интер и Барселона, завършил при резултат 3:3.

Груев и Лийдс с победен парад

Илия Груев ще стане вторият български футболист, който ще дефилира с отбора си в открит автобус след успех в Англия. 

Индзаги: Представихме се страхотно срещу най-добрия отбор в света

Треньорът на Интере Симеоне Индзаги беше доволен от представянето на своя отбор срещу Барселона, но изрази и съжаление за отменения гол на Хенрих Мхитарян.

Флик: Финал преди финала

Ханзи Флик говори след равенството 3:3 на неговата Барселона в първия полуфинален мача срещу тима на Интер.

Рубен Аморим: Лига Европа няма да спаси сезона на Манчестър Юнайтед

Това е най-слабата кампания на „червените дяволи“ в ерата на Висшата лига

Реднап се извини за неуместна шега спрямо Томас Тухел

Пенсионираният треньор призна вината си

Валдано с много тежки критики по адрес на Реал (Мадрид)

Бившият играч, треньор и директор на "кралете" редовно коментира събитията около клуба

В Испания: Анчелоти иска да остане в Реал (Мадрид)

Очевидно специалистът не иска все още да си тръгва

Японци разплакаха Роналдо и Ал Насър в азиатската Шампионска лига (ВИДЕО)

Саудитският тим се провали